Międzyrzecze Dolne

Klub malucha

O nas

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w Niepublicznym Przedszkolu Bączek utworzony został Klub Dziecięcy, tzw. Klub Malucha dla najmłodszej grupy wiekowej dzieci
tj. 1-3 lat.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Niepublicznym Przedszkolu Bączek ul. Mazańcowicka 302, Międzyrzecze Dolne zgłaszając się osobiście lub przez telefon.

Dziecko jest najwspanialszym darem, jaki otrzymujemy od życia zatem chcemy zapewnić najmłodszym skarbom profesjonalną opiekę pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej. Ze względu na różnorodny wiek dzieci chodzących do dziecięcego klubu malucha program edukacyjny dostosowany jest do indywidualnych potrzeb rozwojowych każdego dziecka.

Program pracy z dziećmi w DZIECIĘCYM KLUBIE MALUCHA

W trosce o najmłodszych chcemy zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju w kolejnych etapach życia. Zaczynając od podstawowych potrzeb jakimi są potrzeby biologiczne i fizjologiczne poprzez poczucie bezpieczeństwa, przynależności i miłości jak również potrzeby szacunku, aż do potrzeb poznawczych i estetycznych.

Cennik

Podstawą zgłoszenia dziecka do Przedszkola jest złożenie wypełnionej:

  • Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola
  • Umowy o świadczeniu usług
  • Wpłata opłaty administracyjnej- wpisowego
  • Opłata administracyjna (opłata jednorazowa) 500 zł
  • Opłata stała (czesne) 700 zł

100 zł zniżki dla rodzeństwa

* standardowa stawka opłaty stałej, niezależna od ilości godzin przebywania dziecka w przedszkolu, opłata nie uwzględnia stawki za wyżywienie

ŻYWIENIE

Oferujemy wyżywienie cateringowe dostarczane przez Retro- Karczma w Hałcnowie. Każdy Przedszkolak w naszym przedszkolu spożywa smaczne i ciepłe posiłki w wyznaczonym czasie, przygotowane z najwyższej jakości produktów przyrządzonych tylko na naturalnych składnikach (bez użycia kostek rosołowych, ani innych gotowych mieszanek przyprawowych tego typu). Preferujemy dania gotowane (w tym na parze) oraz duszone. Dla najmłodszych milusińskich istnieje możliwość zamówienia posiłku w formie zmiksowanej zupy z wkładką.

 Firma świadcząca usługi cateringowe dla naszego przedszkola posiada wszystkie niezbędne zezwolenia w zakresie prowadzenia usług żywieniowych dla dzieci, a menu jest specjalnie dopasowywane przez dietetyka dziecięcego.

Proponujemy 4 posiłki:

  • Śniadanie – godz. 9.00
  • Drugie Śniadanie – w formie owocu – 10.45-11.00
  • Obiad (II daniowy) – w godzinach 13.00-13.30
  • Podwieczorek – w godzinach 14.45 – 15.15

Cena dziennego wyżywienia wynosi: 12,00 zł
Dieta bezglutenowa: 14 zł

Kontakt

Niepubliczne Przedszkole „ Bączek”

Klub malucha czynny od pon. do pt. w godz. 7.00-17.00